poptávka - GODE gravírované sklo

Přejít na obsah
Pokud máte zájem o nezávaznou nabídku, vyplňte jednoduchý poptávkový formulář s vaší představou, nebo pošlete na sebe kontakt a my vám zavoláme a vše dořešíme za vás.

JAK OBJEDNAT? Do poznámek nám uveďte vaši představu např.: produt láhev, sklenice, plaketa, atd., představu o motivu, případný text, věnování, atd.. Samozřejmě, čím víc informací máme, tím lépe mužeme produkt ušít přesně na míru. Vaši hrubou představu převedeme do grafického návrhu, který už má reálné parametry konečného vzhledu včetně konečné ceny, která je závislá na složitosti provedení a počtu kusů. Po odsouhlasení návrhu se stává objednávka závazná, poté vám zašleme údaje o platbě, termínu a formě dodání.

KDY A JAK DODÁME? Grafický návrh je do 7 kalendářních dnů (pokud není domluveno jinak). Standardní termín dodání u dárkového skla je od odsouhlasení návrhu a zaplacení zálohy do 10 pracovních dnů (pokud není domluveno jinak). U většího objemu, či plochého skla je termín individuální. Lze využít služby zrychleného termínu realizace, kdy jsme schopni dodat pískované sklo do 5 dnů od zadání. Vše závisí na naplněnosti výroby a domluvě. Způsob odběru: osobní odběr, Česká pošta, kurýr. Pokud se jedná o další produkty jako je designový textil, grafické práce, firemní dárky, či laser, řešíme vše individuálně. Stačí poslat požadavek, my vše vymyslíme a připravíme nezávaznou nabídku. Těšíme se na Vaše zadání.
Nabízíme:
  • narozeninové dárky
  • svatební sklo
  • firemní dárky
  • užitkové sklo
  • gravírované láhve
  • pískované ploché skla
Zákaznická podpora:
    736 123 231
(Po-Pá, 8-16 hod.)

Kontakt:
GODE® Pavel Pavlica
742 73, Veřovice 664
IČ: 01242164
DIČ: CZ7907235886
DESIGN GODE® 2022
Návrat na obsah