jak objednat - GODE gravírované sklo

Přejít na obsah

JAK OBJEDNAT?
Inspirujte se na našich stránkach nebo v katalogu a pošlete nám Vaši představu, ale nám stačí málo. P
ro koho láhev bude, jaký text, např.: Manžel Karel, hraje hokej, bude mít 35. narozeniny a chci mu napsat věnování ...Samozřejmě, čím víc informací máme, mužeme produkt ušít přesně na míru. Vaši hrubou představu převedeme do grafického návrhu, který už má reálné paramerty, jak bude vypadat výrobek ve skutečnosti. Můžete se přesvědčit v naší galerii, kde prezentujeme srovnání grafiky a reálu. Grafickému návrhu se snažíme dát nápad, originalitu a reálný konečný vzhled. Grafický návrh také obsahuje cenu, která je závislá na složitosti provedení a počtu kusů. Po odsouhlasení návrhu se stává objednávka závazná. 
KDY A JAK DODÁME?
Do 7 kalendářních dnů dodáme grafický návrh s přesnou cenou a termín dodání. Standardní termín dodání u dárkového skla je od odsouhlasení návrhu a zaplacení zálohy do 10 pracovních dnů. U většího objemu, či plochého sklo je termín individuální. Lze využít služby zrychleného termínu realizace, kdy jsme schopni dodat pískované sklo do 5dnů od zadání. Vše závisí na naplněnosti výroby a domluvě.
 Osobní odběr, Česká pošta, kurýr. Pokud se jedná o další produkty jako je designový textil, grafické práce, firemní dárky, či laser, řešíme vše individuálně. Stačí poslat požadavek, my vše vymyslíme a připravíme nezávaznou nabídku.Těšíme se na Vaše zadání a věříme, že Vám představíme náš potenciál.


DESIGN GODE® 2022
Návrat na obsah